Recenze : detoxikační perly od Britského výrobce přírodní kosmetiky Empress Body

Chci s Vámi sdílet mé dojmy z  kosmetiky Empress Body.

Na kosmetiku Empress Body jsem narazila na instagramu,  díky jedné slečně žijící v UK, která produkty od firmy EB  sama používá a je z nich nadšená. EB je Britská přírodní značka kosmetiky pro muže i ženy, rozesílající balíčky po celém světě.  EB mě natolik zaujala, že jsem si řekla proč to nezkusit. Navíc jsem podobné produkty u nás na českém trhu nikde nezaregistrovala, respektive jsem o produkty tohoto typu nikdy nezajímala a nikdy jsem nic obdobného neměla možnost vyzkoušet na vlastní kůži. Po návštěvě  jejich eshopu jsem vybrala produkt na péči v intimní oblasti a to detoxikační perličky.

Empress Body o tomto produktu na svých stránkách píší následující.

„EmpressBody perly účinkují díky speciálně vybraným bylinkám, které vytvářejí tahový účinek –  vytáhnou toxiny, špatné bakterie, mrtvé buňky, staré krevní skvrny, hlen a další nežádoucí „látky“ pryč z vaší vagíny, zatímco současně udržuje vitalitu Vaší yoni ( vagíny) a  zabraňuje vaginální suchosti a jiným nemocem … „

Sama žádné problémy, nemoci nebo infekce nemám a netrpím na ně, nicméně rozhodla jsem je zkusit, jako prevenci – perly totiž nemusíte používat, až když máte nějaký problém. Perly jsou tedy ideálním pomocníkem, pokud na výše zmíněné problémy pravidelně trpíte nebo jim chcete předejít.

A jak že samotné perly vypadají a jak probíhá celý proces detoxu ?

Jak jsem již zmínila, jedná se o perličky. Konkrétně jsou to bylinky stlačené do tvaru asi 10mm kouličky, která je zabalená v gáze, stáhlá pevnou, dlouhou nitkou – princip tamponu. Sama jsem si objednala balení Mini detoxu, které obsahovalo 3 perly – na výběr je velké množství možností dle Vašich preferencí.  Detox probíhá tak, že nejdříve týden po menstruaci a nejpozději týden před ní, aplikujete po sobě všechny perly. Aplikace probíhá obdobně jako u tamponu s tím rozdílem, že perlu ponecháte uvnitř 2-3 dny ( já nechávala  2 dny ) poté ji vytáhnete, opláchnete se teplou vodou a za 24 hodin aplikujete další a proces opakujete do spotřebování poslední perly. Samotný proces není nijak nepříjemný, bolestivý a vlastně o perličce vůbec nevíte. Nebudu se tady nijak podrobně vyjadřovat k tomu, co mé tělo vypudilo ale rozhodně jsem viděla, že perly účinkují – už po první aplikaci. Reference samotné firmy EB rozhodně nelhaly – byla jsem nadšená. Při samotném detoxu je samozřejmě nutná sexuální zdrženlivost.

Produkty EB můžete zakoupit na stránkách www.empressbody.co.uk a dozvíte se zde také spoustu informací jak o filosofii firmy samotné, tak o všech produktech.

Jsem člověk, který přemýšlí nad tím, co používá za produkty a koho tím podporuje. Preferuji kvalitní, přírodní kosmetiku a jednoduché produkty s jednoduchým složením. Myslím, že na jídle a kosmetice by se rozhodně nemělo šetřit, protože s nimi přichází do bezprostředního kontaktu naše tělo.  Péče o intimní oblast je stejně tak důležitá jako péče o obličej a měli by jsme jí věnovat náležitou pozornost a péči. Vždyť je to místo, díky kterému přichází na svět život, místo díky kterému jsme na světě. V současné době, jsou témata ohledně intimity a věcech s ní spojených společenským tabu. Byla bych ráda kdyby se to změnilo!

Leave a Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *